DESIGN MANAGEMENT

Design management to tworzenie innowacyjnych strategii biznesowych opartych o wzornictwo. Samo zarządzanie wzornictwem to zarządzanie procesami projektowymi oraz wdrażanie nowych rozwiązań i produktów na rynek.

Zarządzanie projektem, zarządzanie projektowaniem, jako dyscypliny biznesowe, koncentrują się na praktycznym zastosowaniu technik zarządzania projektem oraz zarządzania zasobami firmy w działaniach projektowych i organizacji.

Celem design management jest rozwijanie i utrzymywanie odpowiedniego środowiska, w którym dana firma może osiągnąć swoje strategiczne cele i misje poprzez projektowanie oraz tworzenie dlań skutecznego i efektywnego systemu działania.
Jesteś zainteresowany Design Managementem w Twoim przedsiębiorstwie?
Współpracowaliśmy z ...

CHORS

Chors to polska marka produkująca nowoczesne, wysokiej jakości lampy. Przedmiotem naszej współpracy była promocja marki Chors na rynkach zagranicznych, zwłaszcza niemieckim i skandynawskim.

BOSCH + HANCZAR + ASP

Bosch Polska i Hanczar Studio zrealizowali z naszym wsparciem konkurs „Ćwiartka”, adresowany do studentów wzornictwa wrocławskiej ASP.  Merytorycznego wsparcia projektowi udzielił projektant Szymon Hanczar, absolwent, a obecnie wykładowca Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i założyciel Hanczar Studio.

PORT LOTNICZY + PILCH

W maju 2013 r., udzieliliśmy wsparcia Portowi Lotniczemu Wrocław w stworzeniu nowej identyfikacji wizualnej i nawiązaniu współpracy z projektantem Krzysztofem Pilchem. Wrocławskie lotnisko jest jednym z największych portów regionalnych w Polsce. Obiekt wyróżnia się najwyższym standardem wykonania i niebanalnymi szczegółami architektonicznymi.

© 2010-2017 Design It Poland created by Kuka Design

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?